У Вараській громаді запровадили комендантську годину

1279 0

Ми у соцмережах:

У Вараській громаді запровадили комендантську годину

Вона триватиме щоденно із 21:00 вечора по 6:00 год.ранку

Із метою недопущення дестабілізації ситуації у Вараській міській територіальній громаді та безперебійного функціонування сектору оборони та безпеки громади комісія вирішила: посилити охорону громадського порядку в громаді, організувати та виставити блокпост при в’їзді/виїзді з міста. 

Щодо закладів освіти вирішено забезпечити функціонування чергових груп у закладах дошкільної освіти громади із 25 лютого. У закладах загальної середньої та позашкільної освіти громади запровадити освітній процес з використанням дистанційних технологій із 28 лютого. 

У Вараській багатопрофільній лікарні будуть призупинені планові медичні огляди та планові операції, а також тимчасово призупинені планові та позапланові відпустки працівників закладу.

За словами заступника директора первинної медичної допомоги Павла Пана Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші працюватиме у штатному режимі – кожен охочий вакцинуватися повинен мати при собі паспорт.

Міський голова міста Вараш Олександр Мензул зазначив, що старости сіл Вараської громади мають надати реєстр покинутих будівель для можливості приймання (розселення) евакуйованого населення, проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо збереження спокою у старостинському окрузі.

-Зберігаємо спокій і довіряємо лише перевіреній інформації з офіційних джерел. Звертати увагу на переміщення невідомих осіб (особливо у військовій формі із якимись червоними елементами на одязі) та транспорту, про що повідомляти правоохоронні органи – телефонуйте 102, – сказав керівник громади.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також