У Володимирці навчатимуть працювати на сучасному обладнанні

603 0

Ми у соцмережах:

У Володимирці навчатимуть працювати на сучасному обладнанні

У Володимирецькому вищому професійному училищі №29 відкрили навчально-практичний центр за професіями електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування , електромонтажник силових мереж та електроустаткування.

Це третій подібний центр в цьому училищі. Учні мають змогу вже випробовувати оновлене устаткування за професіями електрозварник ручного зварювання, опоряджувальник будівельний та монтажник санітарно-технічних систем та устаткування.

Педагогічний колектив училища основним своїм завданням вбачає адаптацію учнів до сучасних ринкових умов.

Рівненщині вже працює 13 навчально-практичних центрів профтехосвіти. У грудні відкриваємо ще у Квасилівському професійному ліцеї центр сучасних зварювальних технологій. Створення НПЦ – завжди новий погляд, додаткова можливість для тих, хто хоче стати кваліфікованим фахівцем, – зазначив начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський.

Училище оснащене 23 кабінетами, майстернями, лабораторіями, комп’ютерними класами. Освітній заклад профтехосвіти, незважаючи на свій поважний півсторічний вік, має гарні перспективи та імідж, адже виконує регіональне замовлення на 85 відсотків.

- Сьогодні на ринку праці затребувані фахівці, які працюють на сучасному обладнанні. Ми маємо внутрішньо змінитися, щоб навчати дітей 21 сторіччя. Ми маємо зайняти таку нішу в освіті, яка б відповідала найвищим стандарта, – резюмував заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський.

У центр інвестували понад 700 тисяч гривень, з яких 630 тисяч із державного бюджету та 87 зі спеціального фонду навчального закладу, повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також