У замку погасили поштові марки з зображенням Богоявленського собору

660 0

Ми у соцмережах:

У замку погасили поштові марки з зображенням Богоявленського собору

У замку Князів Острозьких, відбулася урочиста церемонія спецпогашення конвертів та марок, на яких зображений Богоявленський собор, – повідомляє Острог.район.

Спецпогашення — це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам'ятних подій. Відмінністю від стандартних поштових штемпелів є зовнішнє оформлення, повідомляє  Острог. Район. Ця процедура важлива для філеталістів, які колекціонують поштові марки та конверти, адже лише після погашення вони набувають цінності.

 - 2021 рік ювілейний для музейництва, для пам'яткоохоронної справи в ношому місті, адже в серпні виповнюється 105 років від часу, коли розпочав працювати наш музей. А 40 років тому, у 1981 році, на основі цього музею було створено державно-історикокультурний заповідник, до складу якого входять чотири музеї, десяток пам'яток архітектури національного значення. Візитівкою нашого міста та йрого окрасою є Богоявленський собор, родовий собор князів Острозьких,- розповів директор Державного історико-культурного заповідника Микола Манько.

Окрім цього, він додав, що на стінах собору можна розгледіти дату 1521 рік. Це найвірогідніша дата будувництва цієї пам'ятки. Отже у цьому році для Острозького Богоявленського собору виповнилося 500 років.

В церемонії спецпогашення взяли участь директор Рівненської дирекції АТ «Укрпошта» - Вадим Мосаковський, начальник відділу поштових послуг Рівненської дирекції АТ «Укрпошта» - Ігор Бондарчук, голова спілки філателістів Рівненщини – Андрій Колошин.

Музейну колекцію філателії поповнили марки та конверти, присвячені перлині архітектурного будівництва доби князів Острозьких – церкві Богоявлення в Острозі, подаровані директором Рівненської дирекції АТ «Укрпошта» Вадимом Мосаковським.

На церемонії також наголосили, що великих конвертів з собором випустили лише сто екземлярів. На даний момент їх можна придбати у відділенні «Укрпошти», де їх можуть погасити.

Ціна великого конверту - 27 гривень, малого - 10 гривень.

«Укрпошта» вже вісім років випускає серію марок та конвертів з мальовничими куточками України, пам'ятками архітектури та туристичними місцями.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також