![У Здолбунові горіла будівля санепідемстанції](/img/650/u-zdolbunovi-horila-budivlya-sanepidemstantsiya_20220706_6707.jpg)
Пожежа спалахнула там 5 липня за кілька хвилин до сьомої години вечора.
Вогнем було пошкоджено меблі, стіни в кабінеті на другому поверсі адміністративної неексплуатованої будівлі Здолбунівської санепідемстанції, що на вулиці Бандери. Свідки викликали туди рятувальників і ті пожежу загасили. Її причину та збитки ще встановлюють. Не виключено, що у цій покинутій будівлі могли бавитись діти і спричинити пожежу.