У Здолбунові та Гощі готуються приймати хворих на Covid

1126 0

Ми у соцмережах:

У Здолбунові та Гощі готуються приймати хворих на Covid

Через несприятливу епідеміологічну ситуацію Рівненщину та ще дев’ять областей України віднесли до регіонів зі значним поширенням COVID-19. За останні дві доби в області фіксують понад 100 нових хворих, серед яких є діти.

Вже декілька місяців ситуація в області напружена, але контрольована. Станом на сьогодні заповненість ліжок у лікарнях першої хвилі пацієнтами на Covid становить 41%. Кількість місць із підведенням кисню 61% у медзакладах першої хвилі та  47% у закладах другої хвилі.  Для  прийняття хворих на коронавірус будемо залучати ще дві лікарні поблизу обласного центру в Гощі та Здолбунові.  Це дозволить розвантажити Рівненську міську лікарню, зазначив голова ОДА Віталій Коваль під час селекторного засідання Державної комісії ТЕБ і НС.

Наразі на Рівненщині хворих на Covid приймають 6 закладів першої хвилі Рівненська та Дубенська міські лікарні, Сарненська, Рокитнівська та Костопільська ЦРЛ, а також Дубенський пологовий будинок. У разі виникнення необхідності область буде переходити до надання медичної допомоги у закладах другої хвилі. Для цього підготовлено 11 госпітальних баз у районах і містах області.

За повідомленням Рівненської обласної державної адміністрації. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також