У «Златі Плазі» відкриється виставка проти насильства

727 0

Ми у соцмережах:

Світлина - Anna Maria Dali, чужих_дітей_не_буває

«Я проти насильства!» - спільний проєкт громадської організації ЛІТЕКО, Навчально-наукового інституту права НУВГП, громадської організації Ангели Життя та фотографа Анни Марії Далі.

25 листопада  о 15:00 годині у торговому центрі «Злата Плаза» (підземний рівень) відбудеться відкриття фото виставки проти насильства. 
Метою проєкта є привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
- Ми пропонуємо 10 реальних життєвих історій наших героїв, які торкнулися та змінили життя людей назавжди. Імена зміненні та вигадані, аби вберегти справжніх потерпілих. Моделями, образами потерпілих стали активні студенти  Рівненщини, діти та громадські діячі. У світі відомі 4 основні види насильства: психологічне, фізичне, сексуальне та економічне.  Саме про ці види насильства наші реальні життєві історії,  - каже громадська активістка та голова ГО «Ангели Життя» Ліана Диновська. - Учасники проєкту: студенти Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету «Острозька академія», учні Рівненських шкіл, громадські діячі Рівного. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також