![У зоопарку в Рівному з`явилися нові мешканці - з Миколаєва](/img/650/u-zooparku-v-rivnomu-zyavilisya-novi-meshkantsi-z-_20240409_9688.jpg)
Поки що вони на карантині.
Розповів про пернатих у своєму телеграм-каналі в.о.міського голови Віктор Шакирзян:
- З Миколаївського зоопарку до Рівного прибули два білоплечих орлана - цей вид з'явився в закладі вперше. Птахи поселені в спеціально підготовлений вольєр, де вони будуть проходити адаптацію на карантині протягом місяця.
![](/images/IMG_20240409_120955_207.jpg)
Працівники надають максимум уваги підопічним, спостерігають за поведінкою, активністю та апетитом птахів.
![](/images/IMG_20240409_120955_614.jpg)