Учасники школи «жестової» мови допомагатимуть нечуючим дітям розважитись

1299 0

Ми у соцмережах:

Учасники  школи «жестової» мови допомагатимуть  нечуючим дітям розважитись

25-26 травня громадська організація "Фонд молодіжних ініціатив "Крила" організовує поблизу міста Острога щорічний інклюзивний молодіжний табір – сплав «Літній квест». Особливістю табору є те, що в ньому беруть участь нечуючі діти, які є вихованцями Острозької школи - інтернату для дітей з вадами слуху.

Родзинкою цьогорічного таборування є участь у проекті - учасників волонтерської школи «жестової» мови, які допомагатимуть у проведенні заходу та матимуть нагоду підняти свій рівень володіння «жестовою» мовою.
Учасники програми «Літній взлет » з числа волонтерів матимуть змогу, реалізувати основне завдання проекту:- допомогти дітям, що мають вади слуху соціалізуватися (отримати знання та вміння з різних життєвих компетентностей).

Всі учасники програми матимуть змогу:- набути або вдосконалити своє вміння вправлятися в греблі на спортивних катамаранах та байдарках;- пізнати красу та історію Острожчини (м. Острог, с. Межиричі) - взяти участь в заняттях із спортивного орієнтування та туризму; - розважитись під час вечірних посиденьок біля ватри.
Молодіжний табір - сплав відбуватиметься поблизу м. Острога та предбачатиме сплав річкою Вілія та Горинь.
Проект відбувається за підтримки управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також