Учителі Костопільської громади нарешті отримають належні їм виплати

297 0

Ми у соцмережах:

Учителі Костопільської громади нарешті отримають належні їм виплати

Сесія Костопільської міської ради, виділила з бюджету 9,5 мільйона гривень залишку освітньої субвенції з минулого року на виплату учителям шкіл громади заробітної плати, відпускних, допомоги на оздоровлення та оплату листків непрацездатності.

Решту субвенції, близько 900 тисяч гривень, буде використано на ремонти, реконструкцію та придбання обладнання для міських та сільських шкіл, а також на виконання приписів з пожежної безпеки закладів освіти.

Водночас, як розповів в.о.першого заступника міського голови Костополя Олексій Кособуцький, на освітні заклади громади усе ж чекають зміни. На останній сесії міської ради було затверджено нові статути усіх шкіл, і тепер Костопільська міськрада є власником мережі закладів середньої освіти громади, а не районна рада, як було раніше. Відтак з кожним директором школи буде укладено додаткову угоду до контракту.

- У цю додаткову угоду для кожного директора буде внесено конкретні зобов’язання, які він має виконати, у тому числі щодо штатної чисельності педагогічних та непедагогічних працівників та бюджету школи, - повідомив Олексій Кособуцький, - якщо директор не погодиться виконувати ці умови й не підпише додаткову угоду, контракт з ним буде припинено, а на посаду буде оголошено конкурс. На майбутнє ми пропонуємо фінансову автономію кожній школі у межах її бюджету з тим, аби кожна школа сама вирішувала, яким чином «вписатися» у виділений їй бюджет: оптимізацією штату, навчальних годин, гурткової роботи, об’єднанням маленьких класів, зміною відсотка надбавки за престижність учителям тощо. З 1 вересня у міських школах запрацюють також власні бухгалтерії, а у сільських бухгалтерський облік, можливо, буде об’єднано.

За повідомленням Костопільської міської ради.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також