![Учорашня злива підтопила будинки у Квасилові та Здолбунові](/img/650/uchorashnya-zliva-pidtopila-budinki-u-kvasilovi-ta_20230803_1167.jpg)
Місцеві покликали на допомогу рятувальників.
Поки у Рівному під час рясного дощу "плавали" вулиці, у сусідніх селищі та місті було не набагато краще. Зокрема, відкачувати воду у Здолбунові працівникам ДСНС довелося у двох локаціях - в приватному домогосподарстві по вул. Яворницького та з підвалу будівлі по вулиці Стефановича.
"Дісталося" й одному з обійсть у Квасилові, що по вулиці Богдана Хмельницького. Там рятувальники також відкачували воду після потужної зливи.