Україна стягнула з «Газпрому» уже 100 млн грн

1347 0

Ми у соцмережах:

Україна стягнула з «Газпрому» уже 100 млн грн

Усі кошти російського "Газпрому", які були на території України, вже стягнені до державного бюджету.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко журналістам у вівторок, передає «Українська правда» з посиланням на "Укрінформ".

"Можу сказати, що Міністерство юстиції стягує з «Газпрому» ще так само 6 млрд доларів за рішенням українського суду щодо штрафу на користь бюджету з ініціативи Антимонопольного комітету", - сказав він.

"Ми вже стягнули частину коштів - усе, що було у «Газпрому» на території України, було описано, арештовано і стягнено до бюджету. Це понад 100 млн гривень, які вже потрапили до українського бюджету", -  зазначив Петренко.

Він зауважив, що Міністерство юстиції співпрацюватиме з колегами щодо інших рішень для того, щоб змусити Росію виплатити всі борги, які є на сьогодні. Як уточнив міністр, "йдеться про 8,5 млрд доларів".

Що стосується рішення Стокгольмського арбітражу, який 28 лютого зобов'язав «Газпром» доплатити «Нафтогазу» 2,5 млрд дол. за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту,  Петренко зауважив, що наразі Нафтогаз проводить відповідні заходи щодо запуску процесу стягнення цих коштів.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також