Україна увійшла до ТОП-10 експортерів молочної продукції

1124 0

Ми у соцмережах:

Україна увійшла до ТОП-10 експортерів молочної продукції

Вперше за останні роки Україна увійшла в десятку світових лідерів з експорту молочної продукції.

Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова під час зустрічі з асоціацією молочників України "Укрмолпром", повідомляє «Економічна правда».

"Сьогодні молочний сектор демонструє позитивні результати, покращилась якість сировини, вперше за останні роки Україна увійшла у 10-ку світових лідерів з експорту молочної продукції", - сказала Ковальова.

"За нашими оцінками, за результатами 2018 року всієї молочної продукції було реалізовано на суму майже на 57 млрд гривень, при цьому експорт складав понад 7 млрд гривень", - заявила заступник міністра.

Вона додала, що тваринництво є особливою галузою сільського господарства, стан розвитку якої вагомо впливає на економічний потенціал агропромислового комплексу країни.

"Так, у 2019 році на підтримку розвитку тваринництва передбачено кошти на суму 3,5 млрд грн, основні напрями підтримки молочного скотарства 2018 року будуть збережені", - підсумувала Ковальова.

До слова, на Рівненщині є кілька молокозаводів, а також підприємства з виробництва сирів. Зокрема, в область виробляють продукти «Радимо», «Комо».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також