Україна воюватиме, доки з її території не будуть вигнані всі російські війська

500 0

Ми у соцмережах:

Україна воюватиме, доки з її території не будуть вигнані всі російські війська

Про це в інтерв’ю виданню “The Wall Street Journal” заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

-  Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України.

- Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється, – додав він.

Під час інтерв’ю начальник ГУР МО України зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація.

- Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної, – зауважив генерал-майор Буданов.

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат, – підсумував керівник вітчизняної воєнної розвідки. 

Повне інтерв'ю читайте за посиланням.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також