Україна-Прага: як організувати комфортну поїздку

345 0

Ми у соцмережах:

Україна-Прага: як організувати комфортну поїздку

Напрямок Чехії – один з найпопулярніших серед українців. Вони їдуть в країну частіше всього з робочими візитами або ж на відпочинок. Поїхати з України до Праги – не проблема, оскільки можна скористатися потягом чи автобусним сполученням, літаком. Автобусні рейси в цьому переліку є найпопулярнішими, тому не складно знайти перевізника та придбати квиток на автобус Київ-Прага.

Купівля квитків: чому варто обрати онлайн-спосіб

Плануючи поїздку до Праги чи в іншому європейському напрямку, важливо визначитися не тільки з транспортним засобом, але й тим, яким чином придбати квитки – персонально поїхати та придбати чи вирішити питання в телефонному режимі та придбати їх онлайн. Останній спосіб набирає оберти популярності, оскільки має багато переваг.

 • Купуючи квитки онлайн, не виникає необхідності витрачати час та зусилля, щоб їхати, займати чергу, швидко обирати місце (не завжди зручне) та купувати. Купівля в онлайн-форматі дозволяє зробити це швидко, співставити дані різних перевізників та обрати оптимальний варіант. Особливо актуально, якщо по квиток потрібно їхати в інше місто. В Прагу організовують поїздки не тільки з Києва, але й зі Львову через перевізника https://transtempo.ua/ua/route/lviv-prague.
 • При купівлі квитків онлайн більше шансів, що в разі необхідності повернення квитка кошти будуть відшкодовані.
 • Можливість в зручній обстановці та комфортній атмосфері обрати потрібний рейс та потрібне місце. Дуже зручно, коли квитки бронюють та купують на групу людей.
 • Якщо постійно користуватися послугами однієї й тієї ж компанії, можна отримати вигідні знижки, скористатися спеціальними програмами лояльності.
 • Не має потреби їхати по квиток, його можна отримати на електронну пошту та роздрукувати. Навіть, якщо він буде загублений, роздрукувати повторно – не проблема.
 • Купуючи онлайн, зазвичай, не виникає необхідності сплачувати додаткові збори.
 • Пасажир самостійно вводить власні дані в систему, зробить це згідно записів в документі та перевірить неодноразово.
 • Щоб придбати онлайн-квиток також пропонується кілька варіантів, щоб пасажир обрав зручний для нього формат.

Онлайн замовлення квитків – це швидко та комфортно. Важливо користуватися послугами перевіреної компанії, щоб не натрапити на шахраїв та не втратити свої кошти. Обрати та придбати квитки онлайн не складно – процедуру можна провести протягом кількох хвилин.

Врахувати, що пасажир може зіткнутися й з нюансами придбання квитків онлайн. Так, в залежності від того, коли купують квитки, може бути запропонована обмежена кількість місць. Під час проведення процедури можуть виникнути технічні проблеми та перебої з інтернетом. Якщо звертатися за послугою до невідомого підприємства, великий ризик того, що клієнт натрапить на шахраїв.

Комфортна поїздка: як організувати швидко та правильно

Купівля квитка – один з основних етапів організації поїздки. Щоб вона була комфортною та безпечною, важливо продумати й інші нюанси.

 • Поцікавитися особливостями сервісного обслуговування: наявністю розеток, безкоштовного Вай-Фаю та напоїв, туалету та ременів безпеки. В деяких автобусах навіть видають для користування ковдри та пледи.
 • Поцікавитися кількістю водіїв та їх досвідом роботи. Якщо переїзд тривалий, можуть бути й стюардеси.
 • Переконатися в тому, що з вікна буде хороший огляд, а сидіння мають ідеальний технічний стан.
 • Не зайвим буде ознайомитися з загальними положеннями компанії перевізника (перш за все, правами та обов’язками пасажирів). Врахувати, що умови перевезення можуть відрізнятися в залежності від дальності поїздки.

В залежності від мети поїздки мати при собі необхідні документи: біометричний паспорт, посвідчення особи громадянина ЄС, паспорт дитини, посвідчення дипломата чи інші документи в залежності від ситуації. Їх перелік варто конкретизувати при організації поїздки.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також