Українські футболістки забили в Естонії сім м’ячів у ворота суперниць з Молдови

796 0

У Таллінні продовжується турнір у Лізі Б Євро-2022 за участі дівочої збірної України WU-17, у складі якої є гравчині з рівненського Вереса. Другим суперником синьо-жовтих стала команда Молдови.

Після перемоги над Північною Македонією з рахунком 3:0 українки не збавили обертів і знову взяли три очки. Анастасія Кіселевич , футболістка Вереса, вийшла на заміну і забила третій гол у тій грі. Цього разу підопічні Сергія Сапронова забили сім м’ячів у ворота Молдови.

Womensfootball повідомляє: на 7-й хвилині зустрічі рахунок відкрила Діляра Бондарєва, а невдовзі після перерви синьо-жовті засипали суперниць голами. Зазначимо, що всі м’ячі нашої збірної забили різні гравці: Вероніка Борковська, Мирослава Невар, Валерія Гончарук, Вікторія Радіонова з пенальті та Вікторія Скоцик (футболістка Вереса).

Також у таборі збірної України WU17 працює старший тренер жіночої команди народного клубу Верес Микола Сідорчук.

Далі за планом в українок вирішальний поєдинок проти Естонії, який відбудеться 3 жовтня.