Українські сержанти переймають досвід литовських колег

1337 0

Ми у соцмережах:

Українські сержанти переймають досвід литовських колег

До Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку Збройних Сил України завітали представники старшинського складу 25 Навчального центру ВСП ЗС України та Військової поліції Литовської Республіки.

Робоча поїздка проводилась серед органів управління та частин ВСП ОК «Захід». А напередодні старшини обох країн вже побували у Хмельницькому та Тернополі.

— Метою проведення круглих столів є обмін досвідом щодо впровадження та використання системи розподілу повноважень між офіцерським та сержантським складом в повсякденній діяльності, а також під час виконання завдань за призначенням, — повідомив головний старшина 25 Навчального центру ВСП старший прапорщик Валерій Катасонов.
 
Головний старшина Військової поліції Литовської Республіки сержант-майор Арунас Даубліс провів презентацію на тему розвитку сержантського складу Збройних Сил Литви та систему його роботи у військовому правоохоронному органі країни.
 
Учасники обговорили ролі і місця командирів у роботі з особовим складом, підготовці і навчанні, дотриманні військової дисципліни, морально-психологічному забезпеченні та соціальному захисті військовослужбовців, повідомляє Олексій  Мосейченок з відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне).

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також