Українські військовики зіграли у футбол з колегами з Великої Британії

1210 0

Ми у соцмережах:

Українські військовики зіграли у футбол з колегами з Великої Британії

Захід, який проходив у Рівному, був ініційований українською стороною, щоб посилити співпрацю між підрозділами Збройних Сил України та Великої Британії, що беруть участь у навчально-тренувальній операції «Орбітал».

Головний суддя матчу нагадав правила гри у футзал , який сьогодні грають як в Україні, так і в усьому світі. Він побажав учасникам волі до перемоги та попередив їх, що цей різновид футболу є дуже контактним і швидким – в рази інтенсивнішим, ніж класичний футбол. Тут не тільки менше поле й кількість гравців, а й більше забитих голів, емоцій та яскравих моментів.

Інформаційна агенція Міністерства оборони України у Рівному повідомила, що на початку зустрічі почергово пролунали гімни країн-учасниць, а згодом усі охочі оплесками й вигуками підтримки супроводжували спортивні баталії впродовж двох таймів по двадцять хвилин кожен.

Як зазначив командир підрозділу однієї з військових частин оперативного командування «Захід» Збройних Сил України підполковник Роман Поліщук, важливо не тільки обмінюватись з іноземними колегами досвідом володіння зброєю, знанням тактики чи військової топографії, а й організації дозвілля.

- Приклад командира в усіх аспектах життя підлеглих відіграє у нас важливу роль. Саме тому сьогодні я - капітан нашої команди, – наголосив офіцер.

Хто переміг з двох команд, військовики не зізнаються,  запевняють, що перемогла ... дружба.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також