Українці в Ріо: шість днів – три медалі

1349 0

Шостий день у Ріо-де-Жанейро тривають 31-ші літні Олімпійські ігри. Україна за цей час здобула три медалі: два «срібла» та одну «бронзу» - і посідає 30 місце у турнірній таблиці. Від Рівненщини на Олімпійські ігри поїхали семеро спортсменів. Поки що переможних місць з них ніхто не здобув, бо змагався наразі лишень один.

Олімпійські ігри Україна Перше «срібло» на іграх приніс Україні Сергій Куліш зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. Золото у цьому виді спорту здобув італієць Нікколо Кампріані. Сергій Куліш Друге «срібло» здобув спортивний гімнаст Олег Верняєв. Протягом відбору та змагань українець був лідером, проте у фіналі не добрав балів та поступився місцем японському спортсмену Утімару Кохею. Олег Верняєв «Бронзу» для України здобула фехтувальниця Ольга Харлан, поступившись першістю росіянці Яні Єгорян та француженці Манон Брюне. Ольга Харлан Серед рівненських спортсменів змагався поки що лише стрілець Олег Омельчук. У стрільбі на 50 метрів з пістолета він посів 21 місце, а у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів – 14 позицію. Зазначимо, що поки що лідером на Олімпійських іграх у Ріо є США – 32 медалі, за ними – Китай (23 медалі) та Японія (18 медалей). Пропонуємо також вам розклад змагань, в яких братимуть участь рівняни: ОЛIМПIЙЦI Плавець Михайло Романчук боротиметься на дистанції 1500 м вільним стилем. 12 серпня у цій дисципліні заплановано попередні та півфінальні запливи (13.00), а 13 серпня — фінал (22.00). Ольга Земляк 13 серпня візьме участь у кваліфікаційному раунді у бігу на 400 м (9.30). Півфінал та фінал на цій дистанції пройдуть, відповідно, 14 серпня (20.15) та 15 серпня (20.15). Значно вищі шанси на медаль в Ольги Земляк в естафеті 4х400 м. Тут півфінали відбудуться 19 серпня (20.10), а фінал 20 серпня (20.10). Рівненські марафонки Ольга Котовська та Світлана Станко вийдуть на старт 14 серпня о 9.00. 15 серпня у бігу на 400 м з бар'єрами змагатиметься Олена Колесниченко (9.30). Півфінал на цій дистанції заплановано на 16 серпня (20.15), а фінал на 18 серпня (18.35). Чемпіонка Європи у бігу на 800 м Наталія Прищепа вперше у своїй кар'єрі на олімпійський старт вийде 17 серпня (9.30). Якщо усе буде добре, то 18 серпня (18.35) Наталія змагатиметься у півфіналі, а 20 серпня (20.10) — у фіналі. Варто зазначити, що вказано у змаганнях бразильський час. Щоб перевести його на київський, потрібно додати 6 годин.