![Уманські «Пантери» приїдуть у Рівне за перемогою](/img/650/umanski-panteri-priidut-u-rivne-za-peremohoyu_20240410_2891.jpg)
Жіноча команда народного клубу Верес зіграє із Пантерами у домашньому матчі третього туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України з футболу у суботу, 13-го квітня
Цей поєдинок відбудеться на НТБ Верес і розпочнеться о 12:00. Трансляція наживо - на Veres TV.
Арбітриня: Катерина Руда (Хмельницький). Асистентки: Анна Галян (Хмельницький), Ірина Голіяк (Миколаїв). Четверта арбітриня: Наталія Мамчур (Рівне). Спостерігач арбітражу: Борис Трач (Тернопіль).
Нагадаємо, Верес і Пантери - сусіди у турнірній таблиці. Обидві команди - у зоні перехідних матчів і мають по 7 очок. У матчі першого етапу чемпіонату в Умані перемогу святкували футболістки Вереса - 2:1.