Управління у Рівному об’єднають, але чиновників не скоротять

1019 0

Ми у соцмережах:

Ігор Остапенко — багаторічний начальник міського управління торгівлі, залишається в штаті, бо «сильний фахівець».

Два міських управління у Рівному стануть частиною єдиного департаменту економічного розвитку. Йдеться про управління стратегічного розвитку та інвестицій і управління торгівлі та громадського харчування. Працівників поки не скорочуватимуть. Зате бюрократії для рівнян обіцяють менше, а підтримки — більше.

Наразі ж чиновники в обох управліннях переписали все, що у них наявне в кабінетах: від кавоварок до вогнегасників. Але переїжджати їм нікуди не доведеться — управління торгівлі так і залишиться в будівлі на Поштовій, а фахівці з інвестицій — на вул. Казимира Любомирського (колишня Лермонтова).

Марія Корнійчук, керуюча справами Рівненського міськвиконкому:

— Реорганізація означає лише, що ці два управління більше не будуть юридичними особами, а підпорядковуватимуться департаменту економічного розвитку, яким керує Володимир Липко. Їхні повноваження будуть на рівні відділів.

Володимир Липко, начальник міського департаменту економічного розвитку:

— По суті, ці управління — економіки, стратегічного розвитку і торгівлі так чи інакше пересікаються в своїх сферах. Тому і вирішили їх об’єднати, щоб більш ефективно працювали і краще взаємодіяли. Процес реорганізації триває, він розпочався вже давно і тепер на завершальній стадії. Загалом у нас буде 47 штатних одиниць. Передбачається створення нових відділів. Зокрема, відділ адміністрування місцевих податків і зборів — зараз пропрацьовуємо систему роботи з боржниками, тому що податкова не справляється. І це вже така нормальна практика в Україні, коли при децентралізації органи місцевого самоврядування самі займаються адмініструванням місцевих податків — зокрема, це земельний податок, податок на нерухомість, на доходи фізичних осіб та інші. Також буде створено відділ підтримки підприємництва в місті: його завданням буде консультування стосовно грантів та стартапів, а ще — інформаційне наповнення та просування нашого сайту, бо про багато заходів і можливостей підприємці не чують і не знають.

Тобто, ці управління, які приєднуються до департаменту, не скорочуються. Ми намагаємося максимально зберегти колектив. Є декілька людей, які підуть на пенсію. Частина працівників перейде з управління торгівлі в управління економіки. Скажімо, керівник управління торгівлі Ігор Остапенко — це сильний фахівець. В нас ще багато планів і проблем невирішених, як от стихійна торгівля та організація роботи ринків, а він в цьому дуже добре розбирається.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також