![фото ілюстративне](/img/650/usi-hrafiki-vidklyuchen-na-rivnenshchini-nediysni-_20221209_3294.jpg)
Оприлюднені вчора графіки відключень електроенергії на Рівненщині уже неактуальні.
Як повідомляє «Рівнеобленерго», вони отримали розпорядження про те, що області знову зменшили допустиму кількість використання електроенергії. Тому відключень буде більше, й вони будуть довшими.
- За потреби у 485 МВт (показники Рівненщини у грудні 2021 року), сьогодні область отримала 263 МВт. Але щойно отримали команду на зниження цього показника, - повідомляють енергетики.