У Рівному буде велика «облава» на гральні автомати

1471 0

Ми у соцмережах:

У Рівному буде велика «облава» на гральні автомати

Поліція отримала в Україні доручення від міністра МВС Арсена Авакова позакривати в областях усі нелегальні ігрові зали, які працюють «виглядом лотерей». Від сьогодні всі гральні заклади припиняють функціонування. Про це міністр заявив сьогодні, 20 грудня, під час селекторної наради.

 

Аваков доручив керівникам головних управлінь Нацполіціі в областях почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А ДФС - організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей». .

Сьогодні в ГУНП в Рівненській області створюють мобільні групи зі слідчих, оперативників управління стратегічних розслідувань та працівників фіскальної служби для виявлення гральних закладів та припинення їх діяльності.

- Постанова Кабінету міністрів вже опублікована і набула чинності. Вона полягає в наступному - скасувати наказ Державного кабінету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року в частині діяльності розповсюджувачів лотерей. Національній поліції та фіскальній службі забезпечити вжиття відповідних заходів, - сказав Арсен Аваков.

Міністр наголосив, що це питання буде регулюватися спеціальним законом, який наразі розглядається та буде прийнятий Верховною радою.

- Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів, - додав він.

Голова Національної поліції Ігор Клименко зазначив, що поліція готова до виконання наказу.

Начальник управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Володимир Околіт зазначив, що лише за минулу ніч поліція припинила діяльність 152 різноманітних об’єктів грального бізнесу, які вважалися незаконними. Приблизна загальна вартість вилученого грального обладнання становить 46 мільйонів гривень.

- Сьогодні вночі спеціалісти департаменту стратегічних розслідувань відпрацювали лише ті гральні заклади, які вважалися незаконними. А після рішення Кабінету міністрів будуть скасовані електронні системи. Тепер всі державні лотереї позбавляються можливості використовувати свої електронні системи. У зв’язку з цим, необхідно створити постійно діючі мобільні групи слідчих підрозділів та ДСР на місцях. Дані групи повинні протидіяти, виявляти та документувати незаконний гральний бізнес, - зазначив Володимир Околіт.

За повідомленням Департаменту комунікації МВС України. 

 

 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також