Успішне повернення на «Авангард»

1259 0

8 серпня «Верес» нарешті представ перед більш ніж чотиритисячною армією своїх вболівальників. Матчу передувало чудово організоване шоу, що вкотре довело — рівняни здатні створити спортивне видовище. Під стать організації поєдинку була і гра нашої команди — «Верес» переміг, хоч і мінімально, однак приніс своїм прихильникам лише позитивні емоції у той спекотний вечір.

Верес - фото Харвата 02 Рідний «Авангард» шаленими оплесками зустрів свою команду і з перших хвилин погнав її вперед. Першу небезпечну нагоду для взяття воріт суперника створили... захисники команди з Нікополя, один з яких ледь не став автором авто голу, в дебюті зустрічі ледь не зрізавши головою м’яча у власні ворота після навісу «чорно-червоних» з лівого флангу. Відчувши «запах крові» наші гравці раз-по-раз намагались віднайти шпарини у захисті команди, котрою піклується «Незалежний Профсоюз Горняків України». І на 27-й хвилині вересівці здобули право на штрафний удар. Перед його подачею двоє гравців «Вересу» навмисне зайшли за «лінію останнього захисника» суперників. Оборонці нікопольців відверто не розібралися у цьому епізоді, адже коли м’яч після подачі штрафного опинився у небезпечній зоні між двома гравцями нашої команди, що перебували у пасивному офсайді — туди випередивши усіх влетів наш Юрій Голубка і ударом головою відкрив рахунок у матчі! Перший домашній, і як виявилося згодом переможний гол «Вереса», викликав вир емоцій на трибунах. Найбільш емоційними виявилися організовані ультрас, котрі так «налякали» команду гостей, що та нічого путнього до перерви зробити не зуміла. Верес - фото Харвата 07 В другому таймі рівняни продовжували свій натиск. М’яч кілька разів неймовірним чином розминався з воротами колишнього «Макіїввугілля» (саме з Донеччини команда НПГУ перебралась у Нікополь). Дуже активними у другій 45-хвилинці були Артем Цурупін, Олег Шутов, Богдан Скоцький. Відмітимо і дебют буквально підписаного «Вересом» напередодні воротаря Андрія Рябого. Коли нікопольцям вже не було чого втрачати, вони двічі дуже небезпечно пробивали по брамі Рябого, однак Андрій двічі був на висоті і зробив чудові сейви, зберігши у дебютному поєдинку за нову команду власні ворота у недоторканості. Фотоальбом: showalbum:https://www.flickr.com/photos/124360680@N02/20446427292/in/album-72157656632611939/ 1:0. Наша «народна команда» на радість заповнених трибун «Авангарду» знову перемагає в чемпіонаті. 6 очок з 9-ти можливих — дуже впевнений старт як для дебютантів змагань ІІ ліги ПФЛ. Зважаємо і на те, що у команді продовжують з’являтися нові виконавці — віримо, що надалі «Верес» буде тільки сильнішим. А наступну зустріч наша команда проведе 15 серпня на виїзді, проти чернівецької «Буковини».