Устя, реєстр хворих та допомога дітям: які п’ять проектів отримали міні-гранти у Рівному

1039 0

Ми у соцмережах:

Устя, реєстр хворих та допомога дітям: які п’ять проектів отримали міні-гранти у Рівному

170 тис. грн розподілили на міні-гранти для благодійних та громадських організацій, які запропонували корисні проекти для Рівного.

Перевага надавалася тим проектам, які й надалі, навіть без фінансової підтримки, будуть працювати та приносили користь громадянам. Реалізація проектів має завершитись до жовтня 2018 року.

Благодійна організація «Вітрила надії» створюватиме реєстр хворих на муковісцидоз, що дозволить якісно фінансувати програму підтримки осіб, які мають це рідкісне захворювання. Крім того, організація  навчатиме батьків хворих дітей домашній опіці, оскільки ці діти потребують особливого догляду. 

Команда лікарняних клоунів «Червоні носи»  покращуватиме емоційний стан дітей, які перебувають в обласному будинку дитини.

Громадська організація «Рівне-ТАКМЕД» впроваджуватиме в освітніх закладах міста курс домедичної допомоги «Умій врятувати життя».  

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» займатиметься розробкою і прийняттям положення про паліативне відділення в обласному будинку дитини та запуском бригад паліативної допомоги.

ГО « Збережи Устю» одержить кошти на порятунок рівненської річки. Проект спрямований на відновлення річки, її очищення та ліквідацію незаконних скидів нечистот.

- Річка впливає на здоров’я рівнян і є видимим показником рівня забруднення навколишнього середовища, формує естетичне сприйняття Рівного. Ми розробимо і запустимо кампанію з відновлення річки. Розкажемо та покажемо, що кожен з рівнян може зробити для покращення та порятунку водної артерії міста, – зазначила Наталія Литвин.

Конкурс  проводився в рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного за підтримки Посольства Республіки Чехія в Україні.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також