В апеляційному суді оскаржують вирок рівненському хірургу Думановському

498 0

Ми у соцмережах:

В апеляційному суді оскаржують вирок рівненському хірургу Думановському

На початку вересня цього року Рівненський міський суд виправдав лікаря обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського, якого обвинувачували у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті його малолітнього пацієнта.

 Нагадаємо, у листопаді 2015 року, з підозрою на апендицит до обласної лікарні привезли 5-річну дитину. Лікар-хірург тоді перебував на чергуванні й оглянув пацієнта, який перебував на стаціонарному лікуванні у відділенні планової хірургії.

У прокуратурі області повідомляють, що він неналежно виконав свої обов’язки, несвоєчасно зібрав анамнестичні дані хворого, не призначив проведення обов’язкової лабораторної діагностики дитини та не провів інші передбачені заходи.

Відтак, у хворого вчасно не виявили розвиток ендотоксичного шоку та гострої серцевої недостатності. Йому не надали своєчасної медичної допомоги, що призвело до смерті.

Прокурори подали апеляційну скаргу до Рівненського апеляційного суду з вимогою скасувати незаконний виправдувальний вирок суду та засудити лікаря за ч. 2 ст. 140 КК України до визначеного санкцією статті покарання.

Читайте також: Справу про смерть дитини у Рівному через лікарську недбалість «поховали» у суді


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також