![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/v-avariyu-na-rivnenshchini-potrapili-dva-krosovera_20240107_6026.jpg)
Двоє з них - підлітки.
ДТП сталася на автодорозі «Київ-Чоп» неподалік села Гусари колишнього Радивилівського району. Поліцейським про це стало відомо від медиків.
![](/images/IMG_20240107_144937_748.jpg)
- 66-річний водій автомобіля «Mitsubishi Outlander», житель Дніпропетровщини, на заокругленій ділянці дороги допустив виїзд на зустрічну смугу, де відбулося зіткнення із автомобілем «Mercedes» під керуванням 40-річної киянки, - кажуть в обласній поліції.
![](/images/IMG_20240107_144937_313.jpg)
Унаслідок автопригоди із травмами різного ступеня до лікарні доставили обох водіїв та трьох пасажирів - 59-ти, 15-ти та 13 років. Їх стан оцінюють медики.
Попередньо, водії були тверезі.