В Костопільському районному суді обрали голову

877 0

Ми у соцмережах:

Олександр Цвіркун

Костопільський районний суд повідомляє, що 1 грудня суддю Олійника Петра Володимировича звільнено з адміністративної посади голови суду за його заявою

Того ж дня зборами суддів, шляхом таємного голосування, суддю Цвіркуна Олександра Сергійовича обрано на посаду голови Костопільського районного суду Рівненської області строком на три роки, з 2 грудня 2022 року.

Нагадаємо, що Олександр Цвіркун керував цим судом ще до війни - з 10 квітня 2020 року, тоді його було обрано головою суду строком на три роки. З 18 квітня 2022 року він був призваний на військову службу по загальній мобілізації в Україні. Виконання обов’язків голови суду на період відсутності Цвіркуна, з 18 квітня  по день виходу його на роботу було покладено на суддю Костопільського районного суду  Петра Олійника. 

Костопільський райсуд повідомив відвідувачам та учасникам судових проваджень, що відповідно до графіка відключення електроенергії в Костопільському районному суді буде щодня відсутнє електропостачання з 7:00 до 11:00 години, включно по 11 грудня 2022 року. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також