В одній школі вшанували трьох випускників-героїв

1287 0

Ми у соцмережах:

В одній школі вшанували трьох випускників-героїв

На фасаді 18-ї школи у Рівному відкрили меморіальну дошку трьом її випускникам – героям АТО/ООС Олександру Андіяшеву, Тарасу Белоцькому та Віктору Пруському.

На подвір’ї навчального закладу зібралися військові, волонтери, вчителі, представники місцевої влади, чимало друзів і знайомих героїв, які склали голови, захищаючи Україну.

Заступник директора з виховної роботи школи Наталія Шуманська нагадала присутнім біографію кожного з воїнів, які навчалися тут у 1980-ті, 1990-ті й двохтисячні роки. Усіх об’єднували спільні риси: доброта, відповідальність, сумлінність, готовність прийти на допомогу.

Тарас Белоцький був майстром спорту з карате. Віктор Пруський обійшов Кавказькі гори та серйозно займався альпінізмом, а Олександр Андіяшев – активіст Майдану, а згодом – доброволець батальйону «Айдар». Перебуваючи вдома у невеликих перервах між відрядженням на фронт, він часто зустрічався з учнями рідної школи, розповідав про тактику, яку вони використовували в бою, зразки озброєння, а головне людей, які пліч-о-пліч воювали разом з ним.

– Усі вони мріяли про вільну Україну й готові були на все заради неї. Це ті герої, чий подвиг не маємо права забути, – наголосила Наталія Шуманська.

Від військових подякував за виховання синів матерям воїнів і вчителям школи тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

А на алеї Слави Рівненського міського кладовища «Нове» відбулося покладання квітів до могили кожного з героїв АТО/ООС, які віддали своє життя за Україну.

Віктор Шубец, кореспондент АрміяInform
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також