В педагогів Володимиреччини знайшли порушень на мільйон гривень

719 0

Ми у соцмережах:

В педагогів Володимиреччини знайшли порушень на мільйон гривень

Днями управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області опублікувало результати ревізії, проведеної у відділі освіти Володимирецької районної адміністрації. Виявили численні порушення щодо нарахування заробітної плати та оплати комунальних послуг за державний кошт закладам, які не мають стосунку до освіти.

 Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації і виявили порушень законодавства, які призвели до втрат ресурсів на суму  понад 1 млн грн за період з 1 січня 2017 по 30 червня 2019.

Під час проведення контрольного заходу встановлено низку порушень при нарахуванні освітянам заробітної плати, відпускних, надбавок.  Аудитори виявили, що у відділі освіти з недотриманням певних вимог здійснювалося нарахування заробітної плати за заміщення тимчасово відсутніх вчителів.

Окрім того, виявлено, що коштами загального фонду відділом покривалися витрати за спожиті комунальні послуги сторонніми юридичними особами на загальну суму 745 тис. грн.

За результатами ревізії 5 посадових осіб відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Начальнику відділу освіти направлено вимогу щодо усунення порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.          

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів та про їх результати поінформовано Володимирецьку районну державну адміністрацію.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також