В Рівненській ОДА – новий департамент

1152 0

Ми у соцмережах:

В Рівненській ОДА – новий департамент

Створити департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту розпорядився голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль,

Новий підрозділ створено з метою удосконалення та оптимізації структури облдержадміністрації. До складу департаменту увійшли два структурні підрозділи адміністрації: департамент соціального захисту населення та управління у справах молоді та спорту, що забезпечить виконання соціальних програм, спрямованих на соціально-правовий захист населення.

Фахівці департаменту також здійснюватимуть інформаційно-методичне забезпечення діяльності суб’єктів надання адміністративних послуг, ЦНАПів та їх адміністраторів, які до цього виконував департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА.

Таким чином новоутворений департамент забезпечуватиме надання адміністративних, соціальних та електронних послуг, а також здійснюватиме комплексний підхід до розвитку сфери соціального захисту, молодіжної політики та спорту.

- Децентралізація та мережа ЦНАПів дають вже сьогодні позитивні результати. Спроможні громади – це основа успішної держави, а належні ЦНАПи – ключ до задоволених «сервісною державою» мешканців. Системне впровадження реформи адміністративних послуг вимагає від місцевої влади створення департаменту, що координуватиме та забезпечуватиме надання якісних та доступних сервісних послуг всім мешканцям області. Наразі саме є необхідність у створенні такої структури, - зазначає заступниця голови облдержадміністрації Людмила Шатковська, яка куруватиме роботу новоствореного департаменту.

Виконання обов’язків директора покладено на Ларису Юхименко – заступника директора департаменту - начальника управління забезпечення діяльності та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Нагадаємо, департаментом соцзахисту керував Олексій Шамак, а управлінням молоді і спорту – Віталій Ліпський.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також