В Рівному під загрозою зупинки десятки ліфтів

1684 0

Ми у соцмережах:

В Рівному під загрозою зупинки десятки ліфтів

Майже 60 ліфтів у мікрорайоні “Північний” Рівного опинилися під загрозою зупинки через дії управляючої компанії “Рівне Дім Сервіс”. На цьому наголошує директор компанії з обслуговування ліфтів ТОВ “АРМ-ЕКО” Андрій Єдін.

За його словами, управляюча компанія “Рівне Дім Сервіс”, яка є правонаступником ЖКП “Перспективне”, лише нарощує заборгованість з утримання ліфтів.

- 15 червня 2018 року міська рада Рівного підписала акт прийому-передачі майна ЖКП “Перспективне” та передала на обслуговування управляючій компанії “Рівне Дім Сервіс” житлові будинки, чим зобов’язала правонаступника ЖКП “Перспективне” погашати заборгованість комунальників та виконувати їхні зобов’язання. Однак “Рівне Дім Сервіс” на чолі з Миколою Ніколайчуком, мало того, що не погашає борг комунальників, водночас не заплатило жодної копійки за надані нами послуги з техобслуговування ліфтів. Нині борг за надані послуги з техобслуговування ліфтів сягнув понад 1 мільйон гривень. Майже 15 місяців “АРМ-ЕКО” обслуговує ліфти за свої власні кошти, — підкреслює директор ТОВ “АРМ-ЕКО” Андрій ЄДІН. — “Рівне Дім Сервіс” ігнорує будь-які звернення та законні вимоги погасити кредиторську заборгованість ЖКП “Перспективне” і виконувати діючий договір з обслуговування ліфтів. На нашу думку, посадові особи “Рівне Дім Сервіс” використовують кошти, які збирають з мешканців багатоквартирних будинків за утримання ліфтів, не за призначенням.

Умисними діями керівники ТОВ “Рівне Дім Сервіс” уже заподіяли ТОВ “АРМ-ЕКО” збитків на понад мільйон гривень. У компанії бракує оборотних коштів на закупівлю запчастин і ремонт ліфтів. Тому “АРМ-ЕКО” повідомляє про ймовірність відключення ліфтів у будинках, які обслуговує ТОВ “Рівне Дім Сервіс”, у разі виявлення несправностей, які впливають на безпечну експлуатацію ліфта.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також