В Україні тестуватимуть нову систему оповіщення про надзвичайні ситуації

668 0

Ми у соцмережах:

В Україні тестуватимуть нову систему оповіщення про надзвичайні ситуації

І на Рівненщині - також.

У 17 областях України від 7 вересня почнуть тестувати нову систему оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Це тестування не потребує жодних дій з боку людей. Повідомлення будуть надсилатися мобільними операторами за допомогою технології Cell Broadcast, повідомляє ДСНС України. 

Спершу такі повідомлення надходитимуть лише на смартфони, випущені після 2019 року та які мають операційну систему Android версії 11 та вище або iOS від версії 14.5. У майбутньому  разом з виробниками смартфонів будуть розширювати перелік моделей смартфонів, які зможуть отримувати такі повідомлення.

ДСНС надсилатиме лише тестові інформаційні повідомлення на мобільні телефони такого змісту: "ДСНС України. Тестування системи інформування населення". 

Нова система оперативного інформування працюватиме завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням: швидше отримання сповіщень, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність звукового сигналу, навіть якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.

Від 7 вересня тестування стартує у таких областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській та у Києві.

Повідомлення, що надходитимуть, не будуть пов’язані із виникненням реальної надзвичайної ситуації, тож не вимагають дій з боку громадян.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також