В урочищах на Зарічненщині поліція вилучила 4 мотопомпи

690 0

Ми у соцмережах:

В урочищах на Зарічненщині поліція вилучила 4 мотопомпи

В урочищі між селами Кухотська Воля та Жадань правоохоронці вилучили дві мотопомпи та приладдя, а в урочищі «Рваний міст» поблизу села Борове — дві мотопомпи, обладнання для видобутку «сонячного» каміння та причеп.

 За обома фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 240-1 Кримінального кодексу України. 

До профілактичних заходів були залучені працівники Зарічненського, Дубровицького відділень, Сарненського відділу, оперативного штабу та управління стратегічних розслідувань в Рівненській області у кількості 26 працівників поліції.

В цілому за шість місяців поточного року слідчі області розпочали 211 кримінальних проваджень, щодо незаконного видобутку бурштину, а всього в провадженнях слідства розслідувалося 710 кримінальних проваджень вказаної категорії. Впродовж півріччя про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень зазначеної категорії повідомлено у 19 провадженнях та 18 – скеровано до суду.  

У поточному році правоохоронці виявили та вилучили 1 т 492 кг бурштину, 10 транспортних засобів та 39 мотопомп. 

Профілактичні заходи щодо боротьби із незаконним промислом у північних районах тривають, зокрема, на постійній основі працює оперативний штаб.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також