«Валєо» — здоров’я, ДЦ «Валєо» — передові сучасні технології для здоров’я

6002 0

Ми у соцмережах:

«Валєо» — здоров’я, ДЦ «Валєо» — передові сучасні технології для здоров’я

Діагностичний центр «Валєо» ставить нові наукові методики лікування хвороб на службу людям. Мешканці м. Рівне та області можуть відтепер не тільки обстежити, а й лікувати варикозну хворобу за сучасними технологіями: з 15 серпня в ДЦ «Валєо», що знаходиться на території обласної лікарні, у приміщенні аптеки №121, щочетверга безкоштовно вас огляне лікар-флеболог львівського медичного центру «Життя» і дасть відповідні рекомендації.

Лазерне лікування варикозної хвороби Науково-технічний прогрес започаткував революцію в лікуванні варикозної хвороби. Фахівці нашої клініки у повсякденну практику впровадили одне з найсучасніших досягнень у галузі безопераційного лікування. Йдеться про лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок за допомогою високоенергетичних лазерів. Лазерне лікування варикозної хвороби не поступається за ефективністю операціям при варикозі. За даними досліджень понад 95% пацієнтів після лазерної абляції не мають рецидиву протягом п’яти і більше років. Завдяки безболісності, високій ефективності та легкості післяопераційного періоду лазерне лікування варикозу отримало назву офісної хірургії.

Переваги клініки «Життя» 1. У клініці накопичено значний досвід застосування ендовенозної лазерної коагуляції при варикозній хворобі. 2. Ендовенозна лазерна коагуляція вен широко і з успіхом застосовується нами для лікування трофічних виразок. 3. Нами досліджено і вивчено безпосередні та віддалені результати різних методів лікування варикозної хвороби, що дозволило вибирати оптимальні режими лікування варикозу і отримувати найкращі результати. 4. Маніпуляції проводяться під ультразвуковим контролем, що дозволяє уникати більшості ускладнень та оптимізувати обсяг втручання. 5. Перевагою нашої клініки є безкоштовне спостереження за результатами проведеного лікування, яке передбачає й ультразвуковий контроль, протягом року. Метою лікування є повне усунення варикозного синдрому. 6. Додаткові сеанси хірургічного лікування, склеротерапії та лазерної коагуляції проводяться безкоштовно.

Як проводиться процедура лазерного лікування Перед процедурою флеболог робить розмітку видимих варикозних вен, а фахівець ультразвукової діагностики визначає патологічні венозні скидання, уточнює розмір і хід варикозних вен. Уся процедура відбувається під постійним ультразвуковим контролем. Після правильного встановлення світлопроводу довкола вени під контролем ультразвуку вводиться слабкий розчин новокаїну або іншого анестетика. Цей етап дозволяє зробити процедуру лазерного лікування практично безболісною. Світлопровід під’єднують до лазера, вибирають режими дії залежно від діаметра варикозної вени і тяжкості патологічного процесу. Потім флеболог проводить процедуру лазерної коагуляції. Вмикаючи лазер, він поступово виводить світлопровід із вени і при цьому повністю «заварює» її. Після закінчення процедури пацієнт може відразу йти додому.

Відновний період Після закінчення лазерної коагуляції флеболог повинен забезпечити якісне стискання варикозних вен, які були «заварені». Для цього застосовують компресійні панчохи, які є тонкими та пружними і довго зберігають задану міру тиску. На місця, де знаходилися особливо великі варикозні вузли, додатково укладають спеціальні латексні подушечки або ватні валики. Відразу після процедури лазерної абляції пацієнтові необхідно зробити пішу прогулянку. Прогулюватися бажано швидким кроком. Перші дні після процедури необхідно ходити не менше години в день. І ще одна важлива інформація для рівнян та мешканців області: діагностичний центр «Валєо» пропонує новий вид послуг: психодіагностика, психокорекція та психотерапія — для тих, хто хоче досягти справжніх позитивних змін у своєму житті. Складність і водночас неповторність кожної особистості визначає її відчуття, задоволення чи незадоволення у взаєминах із рідними, відносинах у робочому колективі. Часто через відсутність розуміння негараздів людина страждає від психологічних проблем, витрачає багато часу та енергії на їхнє подолання. Ця боротьба за своєю суттю є однобокою: фармакотерапевтичні засоби, фізичні вправи тощо. Лікарі-психотерапевти діагностичного центру «Валєо», спеціалісти Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України пропонують цілісний підхід до кожної людини, коли корекція відбувається на всіх рівнях особистості з акцентом на більш ураженому: тілесному, емоційному, когнітивному, духовному. Фахівці групового психоаналізу готові допомогти у налагодженні спілкування та порозуміння з навколишніми, у пошуку себе. Батьки, які стикнулися з проблемами у стосунках із дітьми, отримають допомогу висококваліфікованих лікарів, а діти — консультацію правильного виходу із заплутаних ситуацій. Діагностичний центр «Валєо» знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 78-Д (територія обласної лікарні, приміщення аптеки №121). Запис — за телефонами­: 28-76-43, 43-00-31, (050) 375-37— 44.

Ліцензія №АВ 471652 видана МОЗ України з 26.06.09 р. до 27.04.2012 р.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також