![Вандали зазіхнули на ялинку в центрі міста](/img/650/vandali-zazikhnuli-na-yalinku-v-tsentri-mista20181221_9442.jpg)
В ніч з 20 на 21 грудня вони вивели з ладу систему контролю режимів роботи електропостачання головної ялинки міста Костополя, що росте на майдані Тараса Шевченка..
Втім, працівникам КП "Костопількомунсервіс " вдалося ще до світанку відновити роботу приладів освітлення, повідомляє у спільноті "Наш Костопіль" у Фейсбуці письменник Олександр Намозов. .
До речі, кілька років тому вандали зуміли зламали верхівку цієїж красуні- ялинки.