Вантажівка перекинулась і збила велосипедистку

2942 3

Це сталось на повороті поблизу села Птича, що у Дубенському районі, в місці концентрації ДТП.

Начальник патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук повідомив телеканалу UA: Рівне, що вантажівка входила в поворот і перевернулася. Жінку щойно відвезли до лікарні у важкому стані у супроводі патрульних.

Патрульні зараз регулюють рух на цій ділянці, встановивши патрульну машину для стопконтролю перед поворотом, повідомив комбат Управління патрульної поліції Андрій Ліснічук.

Постраждала у критичному стані, повідомив головний лікар Дубенської районної лікарні Віталій Табачук. За новою інформацією від поліції, постраждалій 51 рік, вона мати трьох дітей.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Юрій Титечко 11:24, 11.07.2018

    На цій ділянці така велика концентрація ДТП тому, що здійснений технологічний прорахунок. І винуватий в цьому проектант і всі хто погоджував даний проект.

  • Юра 10:22, 11.07.2018

    Повністю погоджуюсь що у всьому винна дорожна служба за прорахунок і той різкий поворот потрібно перебудувати я сам водій вантажівки і його дуже добре знаю а уявіть як водієві із других регіонів або водіям із ЄС на незнайомому відрізку а тим бачення зимою коли Рівненські комунальники невиїжджають на лінію до першої аварії.

  • АДОЛЬФ 12:25, 12.07.2018

    пейсатим жедам вигідний той поворот, він створює небесну сотню, для перемоги у виборах

Залиште вiдповiдь

Читайте також