Вантажівка врізалась у паркан лікарні

1625 0

Ми у соцмережах:

Вантажівка врізалась у паркан лікарні

Схоже, що ДТП сталася через слизьку дорогу.

Вранці жителі селища Володимирець нажахались картині: велика фура, що у причепі везла буряковий жом, в’їхала у паркан лікарні, лишившись цілою і майже неушкодженою. Вантажівка проїхала між стовпів, не зачепивши жодного з них. Пошкоджено паркан і тротуар, повідомляє Володимирець.Сіті.

В результаті рух на перехресті вулиць Грушевського і Шевченка ускладнений, бо майже весь причіп знаходиться саме на проїжджій частині. 

Остаточна причина ДТП поки що невідома, однак під вантажівкою чітко видно, що дорога непосипана, а зі вчорашнього вечора проїжджа частина по селищу справді була дуже слизька. Очевидці зауважують, що ділянка дороги на цьому перехресті посипалась близько восьмої години ранку. Натомість, у сусідніх районах (Рокитнівський і Зарічненський) дороги посипались ще зі вчора.

Сусіди розповідають, що дорожньо-транспортна пригода сталася вночі.

- Я саме прокинулась близько першої ночі, бо тиск заважав спати. Встала випити таблетку, чула, як машини їздять одна за одною і тут – бах – щось об щось сильно вдарилось. Я злякалась, думала, що в мій паркан хтось в’їхав. Глянула у вікно – а то не в мій, а в паркан лікарні. Сталось це після першої години ночі. Тут було гамірно десь до годин чотирьох ранку. Людей було багато, напевно і поліція приїжджала. Ввечері не бачила, щоб дорогу посипали.

- Це перехрестя найаварійніше з усіх по селищу: кут дев’яносто градусів! Тут постійно якісь негаразди стаються. Я, як паркуюсь біля материної хати поруч, мушу ставити машину на тротуарі, бо інакше зачеплять. Раз УАЗік в мене в’їхав. Хоч поліція і «таскала» мене вже кілька разів за таку парковку на тротуарі. Зазвичай водії як потрапляють тут в ДТП, то найчастіше в сторону трансформатора їх заносить. А цей водій, вочевидь, справжній майстер, дивіться, як він пройшов біля стовпа, не зачепив його і вчасно зупинився, щоб і причепом не врізатись в нього.

Директор КП «Аква» Олександр Рожко прокоментував:

- Дороги вчора не посипались, бо ввечері ще йшов сніг. Я людина нова на цій посаді. Зазвичай тут або вказівка від селищної ради йде, або ми самі вже вирішуємо, коли посипати дороги. Але до восьми годин ранку має бути посипано. Сьогодні дороги Володимирця почали посипати в шість годин ранку. 
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також