«Вата та колаборанти лізуть до нашого святкового столу»: Юрко Журавель розкритикував національний відбір на Євробачення

2681 1

Ми у соцмережах:

Юрко Журавель. Фото - зі сторінки гурту OtVinta у Facebook

У суботу за рішенням суддів та телеглядачів перемогла на національному відборі на Євробачення співачка Maruv. Такою перемогою задоволені далеко не всі. Обурюють багатьох декілька фактів: по-перше, співачка часто гастролює Росією, по-друге, її пісня у жанрі поп має лише декілька рядків, які постійно повторюються, по-третє, виступала Maruv у доволі відвертому вбранні.

Юрко Журавель, лідер рівненського гурту «OtVinta», який також брав участь у національному відборі, приєднався до числа обурених цьогорічною переможницею.

«В Ізраїлі минулого року стався справжній скандал, - заявив Юрко Журавель на відео, яке виклав на своїй сторінці у Facebook. -- В ефірі прозвучав невеличкий шматочок опери Ріхарда Вагнера. Вперше за сімдесят років існування цієї держави. Телекомпанія просила вибачення в усього ізраїльського народу, щоб хоч якось повернути собі рейтинг. В Ізраїлі немає закону, який забороняє Вагнера, просто там діють закони совісті, елементарної порядності та охайності. А у нас вата та колаборанти лізуть до нашого святкового столу, не помивши перед цим руки після «параши». Давайте не будемо бидлом. Нас дурять, у нас немає національного відбору. Хитровидумані продюсери заздалегідь вибирають купку сумнівних виконавців, щоб пропихнути свій штучний проект. Ми, гурт «OtVinta», подавалися на цьогорічний відбір Євробачення, але ви там не побачите ні нас, ні багатьох інших прогресивних, талановитих авторів та виконавців. Але ми продовжуємо боротьбу і сподіваємося, що незабаром в Україні буде справжній національний відкритий відбір на Євробачення».  

Зазначимо, що противники Maruv, хоча за неї проголосувала більшість глядачів, вимагають у суспільного мовника, який має право на підписування контракту на виступ на Євробаченні, не укладати його зі співачкою.

Наступним за кількість балів на нацвідборі був гурт Kazka


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також