Вболіваємо за чужих

1943 0

Вслід за турніром на Кубок міського голови Рівного на мототреці відбувся ще один — на Кубок голови обласної ради. Головна мета цих стартів — ліквідувати паузу, що виникла у Міжнаціональній лізі, а разом з тим дещо поповнити бюджет клубу, знекровлений чотириматчевим виїзним турне.

Цього разу до учасників турніру — українців та поляків додалися також латиші та росіянин. У підсумку третє місце здобув Григорій Лагута з Владивостока; незважаючи на це, саме цього гонщика рівенська публіка найбільше винагороджувала оваціями. Другим став Леонід Паура з Даугавпілса. Переміг же, як і на попередньому турнірі, польський легіонер рівенського «Урагану» Павел Мєсьонц. На жаль, українці у цій гонці були більше для кількості, аніж для якості. Найкращий з наших Станіслав Огородник набрав лише 4 очки. Через різні причини не їздили Володимир Трофимов, Володимир Колодій, Андрій Карпов, Ярослав Полюхович, Олександр Дікал. А тому обирати, за кого вболівати, рівнянам довелося поміж іноземцями. Наступний старт у Рівному відбудеться 4 липня, це буде матч Міжнаціональної ліги між «Ураганом» та «Салаватом».