Вчили танкістів пірнати

871 0

Ми у соцмережах:

Вчили танкістів пірнати

На Рівненському загальновійськовому полігоні навчали танковий батальйон 30 окремої механізованої бригади імені Князя Костянтина Острозького, як діяти в екстремальних умовах під водою.

Зокрема, вчили танкістів спускатись під воду в ізолюючому протигазі, перебувати під водою на витривалість, пересувати вантажі та буксирувальний трос, а також відпрацьовували дії екіпажу в затопленому танку та вихід з нього.

Як зазначив старший на навчальному місці офіцер танкового батальйону, саме в класі легководолазної підготовки є унікальна можливість перебороти свій страх замкнутого простору. Незважаючи на деяку невпевненість,  жоден з бійців не відмовився від виконання нормативів, більше того, були й такі, що просилися ще раз пройти таке випробування.

Щоб зробити одне занурення, військовослужбовцям всіх категорій служби за контрактом: рядовим, сержантам, старшинам та офіцерам довелося чимало тренуватися на суходолі та відпрацьовувати кожен елемент до автоматизму. Найважче завдання навчитися діяти в нестандартних ситуаціях. Тут працює тільки одне правило – це виконання чіткого алгоритму дій екіпажу.

Всі танкісти успішно впорались з випробуваннями та піднялися на чергову сходинку в нарощуванні індивідуальних навиків та спроможностей екіпажів танків Т-64 БВ, які повинні завжди бути готовими до виконання бойових завдань.

Командування танкового батальйону 30 окремої механізованої бригади планово виконує заходи індивідуальної та колективної підготовки підлеглих, відновлення військової техніки та набуття бойових спроможностей бійців, які тільки в червні завершили виконання завдань у складі Операції об’єднаних сил й готові за першою командою знову стати на захист східних кордонів нашої Вітчизни.

За повідомленням підполковника Віктора Шубца, прес-офіцера Міністерства оборони України в Рівненській області. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також