![Вчитель займається з дітьми, не прохаючи зарплатні](/img/650/vchitel-zaymaetsya-z-ditmi-ne-prokhayuchi-zarplatn20181008_5713.jpg)
18 років займається з дітьми безкоштовно. Рівнянин Павло Тарасович щонеділі витрачає по кілька годин, аби навчати школярів радіоаматорській справі.
Він також розвиває у них навички англійської мови та географії.
UA: Рівне повідомляє, що сам чоловік - кандидат в майстри спорту СРСР та України з радіоспорту. Про вчителя-альтруїста напередодні його професійного свята - у репортажі Івана Марчукасійного свята - у репортажі Івана Марчука.