Вчителька кинулась з мосту, але хотіла жити

1528 0

Ми у соцмережах:

Вчителька кинулась з мосту, але хотіла жити

Перед спробою суїциду жінка нарікала на складні стосунки з учнями та батьками.

З 15-метрового мосту у річку кинулася вчителька початкових класів на Рівненщині. Витягнули її двоє перехожих, йдеться в сюжеті ТСН.

Чую: щось у воду полетіло крепко, звук такий великий, а як дивлюся – Боже мій, то людина, - розповідає жителька села Степань Валентина Гайоха, котра першою помітила жінку посеред річки Горинь. Від побаченого в селянки аж ноги підкосилися. "Вона сама не пливла, її течія несла вже, голова виглядувала і руки, і все. Суїцид хотіла зробити", - каже очевидець подій.

Жінка кинулась з 15-метрового мосту. З води її врятували перехожі: витягли на берег та викликали швидку. Травм, небезпечних для життя медики не виявили. Для детального обстеження скерували у психоневрологічний диспансер. Батьки досі не розуміють, чому вона так вчинила. Єдине, згадує матір, жінка скаржилася, що тяжко поладнати із дітьми в школі.

Пенсіонерка побігла кликати на поміч, а неподалік саме проходив місцевий лікар, який умить скинув куртку та помчав до потопельниці. Кожної секунди жінка могла просто захлинутися.

- Я зайшов у воду, палка в мене вже була, я діставав до неї, подав палку – вона все-таки хотіла жити, - розповів головний гінеколог Степанської лікарні Олексій Білик. Слідом за ним на допомогу жінці кинувся і сержант місцевої пожежно-рятувальної частини, який теж був неподалік.

-  Ми її підтягнули повністю, бо вона лежала заціпеніла геть, закутали її, розігріли, розтерли, бо вона була в стані шоку, - розповів рятувальник Іван Гайоха.

Чоловіки викликали швидку, якою постраждалу із загальним переохолодженням доправили до лікарні. Там з’ясували, що вкоротити собі віку пробувала 40-річна вчителька початкових класів із сусіднього села.

- Була у важкому стані психо-емоційному, стан ступору. Вона не була контактною, вона не давала відповідей. Фактично, вона ніяку реакцію не хотіла проявляти, - каже головний лікар Степанської лікарні Алла Скачко. Травм, небезпечних для життя, медики не виявили, а для детального обстеження пацієнтку скерували у психо-неврологічний диспансер. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також