Вдалий дебют рівенських теквондистів

2439 0

Успішним виявився дебют рівенських вихованців клубу «До-сан» на турнірі з теквондо у Луцьку «Кубок Любарта». Вперше взявши участь у таких змаганнях, рівенські спортсмени вибороли загалом 13 нагород.

Успішним виявився дебют рівенських вихованців клубу «До-сан» на турнірі з теквондо у Луцьку «Кубок Любарта». Вперше взявши участь у таких змаганнях, рівенські спортсмени вибороли загалом 13 нагород. Найкраще у своїх категоріях виступили Максим Нугманов (перше місце) та Арсеній Бабич (друге). Одну нагороду виборола і представниця слабкої статі — Юлія Змитрович у «масогі» (спаринг) посіла третю сходинку. Загалом на цьому турнірі змагалося понад сто спортсменів, з них 21 представляв Рівне. За словами керівника клубу, що працює на базі обласного товариства «Динамо», Руслана Глеги, така кількість рівенських спортсменів на першому для них турнірі свідчить про активний розвиток теквондо у нашому місті: — Навчати майстерності теквондо у Рівному ми почали першими лише рік тому. За цей час нам вдалося вже набрати групу дітей від 8 до 17 років, де є доволі перспективні бійці. Також у нас займаються й дорослі. Загалом, у світі цей вид східних єдиноборств, що зародився в Кореї, дуже популярний. Існує дві всесвітні організації: ITF — класичне теквондо, і WTF — спортивний різновид, змагання за правилами якого відбуваються на Олімпійських іграх. Як і в будь-яких єдиноборствах, у нашому клубі, де учні також вивчають японський вид — джиу-джитсу, ми не лише вчимо бойової майстерності, а й виховуємо дітей, намагаємося дати їм зрозуміти, що навіть найкращий майстер не повинен бути джерелом агресії.