Великий теніс чи велика ганьба? Рівнянка зве міського голову та секретаря на корти в парк

2621 0

Ми у соцмережах:

Великий теніс чи велика ганьба? Рівнянка зве міського голову та секретаря на корти в парк

Показала, як виглядають тенісні корти у Рівненському парку імені Шевченка, що є власністю громади міста, рівнянка Наталія Андрійчук. Занедбані, зруйновані та небезпечні! Саме такі умови для занять спортом пропонують ітям та всім рівнянам місцеві чиновники! Саме так виглядає розвиток здорового дозвілля серед молоді Рівного.

На своїй фейсбук-сторінці Наталія Андрійчук розповідає про ситуацію так: 

-  Сьогодні наші діти не мають можливості займатися тенісом в межах Рівного. Батьки та тренери змушені постійно шукати спортмайданчики, здебільшого приватні, та просити щоб дітям дозволили позайматись. Зараз - це Новий Двір. Досить складно тричі в тиждень возити свою малолітню дитину в сусіднє село( 2 пересадки маршрутками), або таксі, або няня, або відпрошуйся з роботи. Дехто просто кидає тренування. В той час, коли 4 ! корти в центрі міста просто розвалюються.
Ми, батьки юних тенісистів, дуже занепокоєні проблемою доступності спорту для дітей в Рівному. Таке враження, що дані тенісні корти спеціально доводять до такого стану, щоб потім цю землю ( ласий шматок у парковій зоні) здати під забудову. Як це сталося нещодавно з кортами по вул. Соборній ( за «Сієстою»). Сподіваємось, що нинішня влада, може не лише декларувати красиві слова про розвиток спорту в Рівному, а й знайти в собі волю та привести в порядок комунальну власність міста – тобто, нашу з вами власність, та дати нашим дітям можливість на здорове та спортивне майбутнє, на комфортне існування в рідному місті.
Ми знаємо, як місцева влада любить фотографуватися з рівненськими чемпіонами. Тож пане Олександре Третяк, та пане Вікторе Шакирзян, запрошуємо вас на паркові корти сфотографуватися з нашими дітьми – майбутніми чемпіонами та розповісти нам, як і коли ви плануєте відремонтувати спортивні майданчики Рівного!!!
Ми за це дуже вболіваємо!

Таким чином рівнянка хоче привернути увагу та переконати місцеву владу Рівного, що це не менш важливо, ніж встановлення флагштоків чи закупівля службових авто. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також