Вердикт аудиторів: через безгосподарність міський бюджет Рівного втратив мільйони гривень

1124 0

Ми у соцмережах:

Вердикт аудиторів: через безгосподарність міський бюджет Рівного втратив мільйони гривень

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради за період  з 1 січня 2018 по 31 березня 2021 і виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 23,5 млн гривень.

Зустрічною звіркою, проведеною в управлінні капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради, встановлено завищення вартості виконаних будівельно-монтажних робіт трьома підрядниками (ПВКФ «Фіалка», ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс Груп» та комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг) на суму 18,2 млн грн. Роботи оплачено управлінням містобудування та архітектури коштами міського бюджету.

Через не передачу забудовниками у власність територіальної громади міста об’єктів інженерної інфраструктури та не проведення управлінням претензійно-позовної роботи щодо стягнення пайового внеску у вигляді коштів або переданих інженерних мереж по зданих у 2018–2019 роках в експлуатацію 10 об'єктах будівництва, міським бюджетом недоотримано 4,3 млн гривень.

У 2019 році не укладено договір пайової участі між управлінням та ТОВ «Фабрика «Рівненчанка». Як результат -  міський бюджет не отримав 464 тис. грн коштів на розвиток інфраструктури міста.

Чотирма підрядними організаціями не допущено спеціалістів Держаудитслужби до проведення зустрічних звірок, через що документально не досліджено дотримання законодавства при використанні бюджетних коштів на загальну суму 106,5 млн грн. Зокрема, у ПВ КФ «Фіалка» на загальну суму 79,4 млн грн, ТОВ «Будівельна компанія «Случ» – 6,6 млн грн, ТзОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» – 951 тис. грн та по ТзОВ «Кортакоз» сума становить 19,6 млн гривень.

Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради надіслані обов’язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень. Матеріали надіслано до правоохоронних органів, повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також