«Верес» долучається до збору коштів на підтримку рівненських ультрас, які воюють з рашистами під Бахмутом

312 0

Ми у соцмережах:

«Верес» долучається до збору коштів на підтримку рівненських ультрас, які воюють з рашистами під Бахмутом

Народний клуб Верес долучається до збору коштів на підтримку рівненських ультрас Rivne Ultras, які зараз захищають нашу землю під Бахмутом та на донецькому напрямку.

Цей збір організований для загону спеціального призначення «Любарт», де служить рівненська рота з нашими ультрас.

Хлопцям терміново потрібні прилади нічного бачення. Ціль - зібрати кошти мінімум на 4 комплекти Holosun Multi-Laser LS321G. Це мультилазерний цілевказівник із зеленим лазером та інфрачервоним ліхтарем. Корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву і є водонепроникним. Ціна одного комплекту - 40 000 гривень.

Потрібно зібрати кошти на 4 комплекти загальною вартістю 160 000 гривень. Верес переводить у банку 50 000 гривень і потрібно дозібрати ще мінімум 110 000 тисяч.

Також підтримати рівненську роту готові друзі з Нідерландського благодійного фонду - Netherlands For Ukraine Foundation. Фонд закупить у Європі за власні кошти і відправить рівненській роті стільки приборів нічного бачення, скільки ми разом з вами зможемо самостійно купити.

Якщо ми зберемо на 4 комплекти, вони відправлять додатково ще 4 прилади.

Ми впевнені, що ви регулярно підтримуєте наших військових. Але зараз Верес просить всіх нас UNITED і відправити до банки будь-яку зручну для вас суму! Навіть 2 гривні - це вже допомога.

Зробити донат можна за одну хвилину перейшовши за лінком! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також