«Верес» готується до єврокубків?

2220 0

Ми у соцмережах:

«Верес» готується до єврокубків?

Одинадцята перемога поспіль ще наблизила рівненський «Верес» до виходу у Прем’єр-лігу. У Млинові підопічні Юрія Вірта обіграли міцного середняка першої ліги МФК «Миколаїв» — 3:1 і за дев’ять матчів до фінішу мають найкращі шанси як на підвищення у класі, так і на чемпіонство.

Керівники «Вереса», судячи з усього, вже не сумніваються у підвищенні команди у класі, тому минулого тижня публічно оголосили про бюджет на наступний сезон. Звісно, що таким бюджет буде, якщо команда таки вийде в УПЛ. На Наглядовій раді президент клубу Іван Надєїн назвав видаткову частину в сумі 77,5 мільйона гривень. Остаточний бюджет пообіцяли затвердити у червні.

Якщо говорити про нинішні бюджети клубів УПЛ, то, як вдалося з’ясувати з неофіційних джерел, бюджет в одного з аутсайдерів ліги у цьому сезоні менший за 50 мільйонів. А з бюджетом 77,5 мільйона цілком реально боротися за зону єврокубків.

Хоча тут є кілька «але». По-перше, 18,5 мільйона з 77,5 — це податки. Тобто реально клуб на свої потреби планує потратити 59 мільйонів гривень. А по-друге, наступний сезон в УПЛ, напевно, буде дорожчим, адже команд на дві збільшиться, крім того, клубам доведеться ще оплачувати виступ жіночих колективів. Щодо конкретно «Вереса», то рівненський клуб змушений до цього всього ще й сплачувати оренду стадіону «Авангард» у Луцьку, де команда, тепер вже офіційно, проводитиме домашні матчі.

А ще Наглядова рада внесла зміни до клубної емблеми. З неї зникне напис «Народний клуб», а «Верес» напишуть латиною, що теж є опосередкованим підтвердженням єврокубкових апетитів нашої команди.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також