«Верес» ледве врятувався, граючи у більшості

834 0

Свідками цікавого футбольного матчу минулої суботи стали понад тисяча вболівальників на «Арені Львів», а також ще невідомо скільки теле— та інтернет-глядачів.

верес Гості, маючи склад, цілком здатний поборотися за медалі, з повагою та обережністю поставились до нашої команди. У першому таймі суперники діяли з огляду на оборону. Єдиний супермомент мав наш Степанюк, який нарешті дочекався пасу від Сергійчука, але голкіпер Худжамов врятував свою команду після пострілу впритул. У другому таймі «Верес» таки забив. На 65-й хвилині Кобін хитро подав зі штрафного, Федорчук пробив головою, голкіпер відбив, Степанюк додав у штангу і лише капітан Борзенко заштовхав м'яч у сітку. Ще три хвилини — і Яворський прямою ногою на швидкості зносить Волошиновича, за що отримує вилучення. Рахунок — 1:0, чисельна перевага. Перемога в кишені? Судячи з усього, гравці «Вереса» так і подумали. А от «Маріуполь», якому вже не було що втрачати, забув про обережність і пішов вперед. От тут-то і став зрозумілий весь потенціал маріупольського клубу. У меншості гості змогли притиснути нашу команду і зрівняти рахунок. Забив, до слова, уродженець Сарненського району Тотовицький. Наприкінці гри у «Маріуполя» був ще один стовідсотковий момент, але врятував Бандура. Маючи чисельну перевагу, «Верес» елементарно змушений був грати на відбій, затягуючи час. А тому підсумкова нічия 1:1 виглядає для нас як позитивний результат. Адже хто знає, якби гості так заграли б з перших хвилин, та ще й у рівних складах, що б тоді було? — Матч можна розділити на дві частини: до вилучення і після, — сказав після гри головний тренер «Вереса» Юрій Вірт. — До вилучення ми контролювали хід гри і забили гол. А після вилучення — зупинилися. Рано повірили в перемогу. Це дивно, бо ми грали проти дуже хорошої команди. Сьогодні ми загубили два очки. Занадто багато помилок наробили у заключній двадцятихвилинці. Суперник зрівняв рахунок і міг забити ще. Так не можна грати. Тим паче, у чисельній більшості. Тому є багато претензій до футболістів щодо гри у заключні 20 хвилин. Зігравши унічию, «Верес» опустився у турнірній таблиці на п'яту позицію. Серед позитивних моментів — безпрограшна серія рівнян досягла п'яти матчів. А ще «Верес» залишається командою з найкращим захистом в лізі — сім голів у дванадцяти матчах. Наступну гру підопічні Юрія Вірта проведуть у суботу на виїзді проти «Олександрії». Наш суперник нині дев'ятий, але непривабливе турнірне розташування навряд чи повинно вводити в оману. Команда Шарана на початку сезону зосередилася на єврокубках, тепер настав час надолужувати згаяне у чемпіонаті. Верес таблиця