«Верес» — «Нафком»: нові традиції

1305 0

У протистоянні рівненського «Вереса» та «Нафкому» з Броварів вимальовуються свої традиції. Дві останні зустрічі цих колективів у Рівному завершились з однаковим рахунком. І нічого якби рахунок цей був 2:1 чи 0:1. Втім, як у квітні 2008-го, так і у квітні 2009-го у підсумку на табло висіло незвичне — 0:4.

Цього разу розгром «Вереса» розпочався вже з перших хвилин. Третя хвилина — 0:1, тридцять третя — 0:2. Микола Філін замінює воротаря, але і це не допомагає, дві помилки стража воріт після перерви, і на табло маємо те, що маємо. Чотири пропущені голи факт неприємний, але вдвічі він неприємний, оскільки за ввесь матч «Верес» не створив біля воріт гостей жодного моменту. До речі, після чотирьох весняних матчів рівняни так і не забили жодного гола. Наступний матч «Верес» проведе 9 травня у Львові проти «Карпат-2».