«Верес» обіграв «Волинь»

983 0

«Верес»  обіграв «Волинь»

У другому контрольному матчі в рамках підготовки до поєдинків плей-офф за право зіграти у Першій лізі рівненський "Верес" у Луцьку обіграв "Волинь". "Волинь" - "Верес" - 1:5 (1:2)

Господарі, які вчора провели матч чемпіонату Першої ліги, сьогодні виступали навірезервним та юнацьким складом. З-поміж гравців основи лучани задіяли лише трьох: Леванідова, Норенкова і Кизилатеша.

"Верес" (1 тайм): Ющишин (Бабійчук, 30) - Дударенко, Гончаренко, Махнєв, Солдат, Петько, Кучеров, Панасенко, Хоцяновський, Соломка, Шестаков.

"Верес" (2 тайм): Бабійчук (Когут, 60) - Данилюк (на перегляді), Гончаренко, Ховбоша, Пінчук, Кучеров, Євдокимов, Тимофієнко (на перегляді), Довганюк (на перегляді) (Демчук, 74), Соломка, Яременко.

Головний тренер: Юрій ВІРТ.

Голи: гравець "Волині" (1) - Соломка (3, 65), Солдат (44), Євдокимов (49), автогол гравця "Волині" (69).

Нагадаємо, посеред тижня рівняни вже перемогли юніорів "Львова" - 4:0. Наступної неділі, 19-го липня, "Верес" зустрінеться із юніорами донецького "Шахтаря". Місце та час початку гри - уточнюються.